Knižní edice

Zobrazení 1–12 z 74 výsledků

 • 450216-sri_chinmoy-sen_o_harmonickem_zivote

  Sri Chinmoy: Sen o harmonickém světě

  99 

  Publikace pokrývá nejvýznamnější oblasti, kterým autor knih v tomto katalogu zasvětil svůj život: od mírových projektů na půdě OSN či celosvětového štafetového běhu World Harmony Run, přes koncerty meditativní hudby a humanitární službu, až po to nejzákladnější – filozofii neutuchajícího sebepřekonávání a zlepšování sebe sama jako prostředku ke zlepšení světa okolo nás.


 • 450513-dobrodruzstvi_zivota-sri_chinmoy

  Dobrodružství života

  199 

  O Józe, meditaci a umění šťastného žití

  Průvodce duchovním životem pro 21. století.

  V této „duchovní příručce“ mluví Sri Chinmoy o umění duchovního života uprostřed dnešní společnosti. Nabízí úvod k modernímu životnímu stylu se zaměřením na meditaci, zdravou stravu, sport a duchovní přístup k rodině i zaměstnání. Přináší také opěrné body v aktuálních tématech jako úsilí o dosažení míruplného světa či harmonie mezi náboženstvími.

  Můžete koupit v každém dobrém knihkupectví a online například zde.

   


 • 450511-bud_stastny-sri_chinmoy

  Buď šťastný – Inspirace pro Váš šťastný den

  99 

  Série 55 inspirujících aforismů o štěstí a síle úsměvu, přinášející inspiraci k nalezení hlubšího zdroje štěstí. Každý den si vytáhněte několik kartiček, nebo je rozdávejte svým přátelům, protože jak říká Sri Chinmoy: „Štěstí, o které se podělíme, se zvětšuje. Smutek, o který se podělíme, se zmenšuje.


 • 450512-novy_den_nova_prilezitost-sri_chinmoy

  Nový den, nová příležitost

  399 

  „Věčný kalendář“ s aforismy a fotografiemi pro inspiraci a spokojenější život

  Inspirující aforismus Sri Chinmoye na každý den v roce, nyní v praktické podobě stolního „kalendáře“ se stovkami krásných fotografií. Neobsahuje letopočet ani názvy dní v týdnu, může tedy sloužit neomezeně dlouho!

  Otočme v našem životě každý den nový list, tak jako otáčíme kalendář, a napišme na něj jen to, k čemu se budeme rádi vracet. Prožijme každý den tak, abychom na něm při zpětném pohledu nechtěli nic měnit.

  Můžete koupit v každém dobrém knihkupectví a online například zde.


 • 450259-medituj_na-sri_chinmoy

  Medituj na… (obrazové karty)

  179 

  Sada 48 praktických karet pro rozvíjení pozitivních vlastností. Meditujte na jednotlivé obrazy a získejte mír, radost, lásku, naději, úspěch, pevné zdraví a mnoho dalších vlastností.


 • 450503-joga_a_duchovni_zivot-sri_chinmoy

  Jóga a duchovní život

  199 

  Přestože je Jóga jako metoda známa již tisíce let, dýchá a promlouvá k nám stejně tak i dnes. Obzvlášť živě pak tehdy, je-li ztělesněna v osobě osvíceného duchovního Mistra. Obnovené vydání knihy Sri Chinmoye o podstatě filozofie Jógy, východního mysticismu a moderní podobě duchovního života uprostřed západní společnosti. Obsahuje odpovědi na řadu otázek.


 • 450509-velka_kniha_meditacnich_cviceni-sri_chinmoy

  Velká kniha meditačních cvičení

  299 

  227 cvičení pro začátečníky i pokročilé od uznávaného učitele meditace Sri Chinmoye.


 • 450502-ma_zivotni_cesta_za_dusi-sri_chinmoy

  Má životní cesta za duší

  249 

  Každý den nám přináší novou příležitost najít v sobě více radosti, jistoty, lásky a soucitu, ale také odvahy a odhodlání učinit vždy další krok vpřed… Sbírka meditací na 365 dní v roce.
  Tato sbírka aforismů, básní a úvah z pera duchovního učitele Sri Chinmoye oslovuje přirozenou dobrotu lidského srdce a nabízí čtenáři nadčasovou moudrost, která vnáší hlubší význam a naplnění do našeho každodenního života.


 • 450257-48_cviceni_k_meditaci-sri_chinmoy

  48 cvičení k meditaci

  149 

  48 karet se srozumitelnými a praktickými cvičeními nejen pro zlepšení koncentrace, ztišení mysli a meditaci. Vybráno z Velké knihy meditačních cvičení Sri Chinmoye.


 • 450510-nikdy_se_nevzdavej-sri_chinmoy

  Nikdy se nevzdávej

  99 

  Inspirace pro každodenní výzvy života

  Série 55 inspirujících aforismů pro odhodlání, vytrvalost a nezlomnou vůli. Přinášejí inspiraci k objevení neomezeného vnitřního potenciálu, který se nachází uvnitř každého z nás. Jeho objevení a naplnění dává našemu životu hlubší smysl a štěstí.


 • 450256-kapky_moudrosti_srdce_5-sri_chinmoy

  Kapky moudrosti srdce V

  79 

  Již pátá série oblíbených dárkových karet. 54 karet s inspirací pro vás i vaše přátele.

   


 • 450508-sport_&_maditace-sri_chinmoy

  Sport a meditace – vnitřní dimenze sportu

  299 

  Sport ukrývá tajemství. Může se stát branou k našemu netušenému vnitřnímu potenciálu. Meditace je dobrodružná cesta k našemu neomezenému zdroji. Se soustředěnou myslí, vyrovnanými emocemi a správným postojem se intenzita, proud a radost, které zažíváme ve sportu, mohou stát meditací.