Knížky vnitřní radosti

Hlavní edice Knížky vnitřní radosti přináší čtivé koláže esejů, příběhů, odpovědí na otázky či inspirujících úvah a aforismů, které nabízejí praktické způsoby dosažení šťastného a naplňujícího života, založeného na objevení naší vlastní hlubší podstaty. Sri Chinmoyovo pojetí duchovnosti je založeno na individuálním a přirozeném vnímání dobra uvnitř každého člověka a svou univerzálností tak oslovuje nejen tradiční čtenáře duchovní literatury.

Zobrazení 1–12 z 24 výsledků

 • 450513-dobrodruzstvi_zivota-sri_chinmoy

  Dobrodružství života

  199 

  O Józe, meditaci a umění šťastného žití

  Průvodce duchovním životem pro 21. století.

  V této „duchovní příručce“ mluví Sri Chinmoy o umění duchovního života uprostřed dnešní společnosti. Nabízí úvod k modernímu životnímu stylu se zaměřením na meditaci, zdravou stravu, sport a duchovní přístup k rodině i zaměstnání. Přináší také opěrné body v aktuálních tématech jako úsilí o dosažení míruplného světa či harmonie mezi náboženstvími.

  Můžete koupit v každém dobrém knihkupectví a online například zde.

   


 • 450511-bud_stastny-sri_chinmoy

  Buď šťastný – Inspirace pro Váš šťastný den

  99 

  Série 55 inspirujících aforismů o štěstí a síle úsměvu, přinášející inspiraci k nalezení hlubšího zdroje štěstí. Každý den si vytáhněte několik kartiček, nebo je rozdávejte svým přátelům, protože jak říká Sri Chinmoy: „Štěstí, o které se podělíme, se zvětšuje. Smutek, o který se podělíme, se zmenšuje.


 • 450509-velka_kniha_meditacnich_cviceni-sri_chinmoy

  Velká kniha meditačních cvičení

  299 

  227 cvičení pro začátečníky i pokročilé od uznávaného učitele meditace Sri Chinmoye.


 • 450502-ma_zivotni_cesta_za_dusi-sri_chinmoy

  Má životní cesta za duší

  249 

  Každý den nám přináší novou příležitost najít v sobě více radosti, jistoty, lásky a soucitu, ale také odvahy a odhodlání učinit vždy další krok vpřed… Sbírka meditací na 365 dní v roce.
  Tato sbírka aforismů, básní a úvah z pera duchovního učitele Sri Chinmoye oslovuje přirozenou dobrotu lidského srdce a nabízí čtenáři nadčasovou moudrost, která vnáší hlubší význam a naplnění do našeho každodenního života.


 • 450257-48_cviceni_k_meditaci-sri_chinmoy

  48 cvičení k meditaci

  149 

  48 karet se srozumitelnými a praktickými cvičeními nejen pro zlepšení koncentrace, ztišení mysli a meditaci. Vybráno z Velké knihy meditačních cvičení Sri Chinmoye.


 • 450510-nikdy_se_nevzdavej-sri_chinmoy

  Nikdy se nevzdávej

  99 

  Inspirace pro každodenní výzvy života

  Série 55 inspirujících aforismů pro odhodlání, vytrvalost a nezlomnou vůli. Přinášejí inspiraci k objevení neomezeného vnitřního potenciálu, který se nachází uvnitř každého z nás. Jeho objevení a naplnění dává našemu životu hlubší smysl a štěstí.


 • 450508-sport_&_maditace-sri_chinmoy

  Sport a meditace – vnitřní dimenze sportu

  299 

  Sport ukrývá tajemství. Může se stát branou k našemu netušenému vnitřnímu potenciálu. Meditace je dobrodružná cesta k našemu neomezenému zdroji. Se soustředěnou myslí, vyrovnanými emocemi a správným postojem se intenzita, proud a radost, které zažíváme ve sportu, mohou stát meditací.


 • 450507-o_zlate_labuti-sri_chinmoy

  O zlaté labuti

  299 

  Tyto příběhy o dobru, lásce a odpuštění byly napsány ze srdce a pro srdce. Některé z nich vypráví o postavách, které žily v dávné Indii před stovkami a tisíci let, jiné jsou vsazeny do prostředí pohádkového či naopak zcela současného, každý z nich se však mohl stát kdekoli a kdykoli. Ukazují, že síla čistého srdce, soucitu a odpuštění dokázala odpradávna vítězit nad hněvem, závistí i chamtivostí – a že to dokáže stejně tak i dnes.


 • 450304-laska-sri_chinmoy

  Láska

  99 

  Svět existuje jen proto, že na zemi stále existuje láska. Žádná jiná božská vlastnost nemůže vytvořit, udržet a naplnit Boha zde na zemi tak jako láska.


 • 450100-meditace+cd-sri_chinmoy

  Meditace s CD Flétna pro meditaci

  319 

  Již šesté vydání praktické a jasně srozumitelné knihy pro začátečníky i pokročilé, nyní doplněné o CD Flétna pro meditaci. Obsahuje řadu koncentračních a meditačních cvičení a dále odpovědi na mnoho otázek o meditaci.


 • 450500-drahokamy_stesti-sri_chinmoy

  Drahokamy štěstí

  179 

  Drahokamy štěstí jsou pokladnice moudrosti a radosti – sbírka krátkých a hlubokých úvah, praktických cvičení a inspirujících aforismů, z nichž mnohé vychází vůbec poprvé. Kapitoly zaměřené na témata jako mír, nadšení, upřímnost či naděje vytváří pestrou tapisérii, v níž jsou vetkána pravá tajemství šťastného, naplněného života.
  Mezi jinými zde najdete témata:
  Mír, Radost, Moudrost, Upřímnost, Pokora, Vděčnost, Trpělivost, Láska.


 • 450033-tiche_uceni-sri_chinmoy

  Tiché učení

  99 

  Úvod do dávného umění meditace, vystihující principy duchovního hledání od filozofických základů až po jednoduché koncentrační a meditační techniky.