Dobrodružství života

199 

O Józe, meditaci a umění šťastného žití

Průvodce duchovním životem pro 21. století.

V této „duchovní příručce“ mluví Sri Chinmoy o umění duchovního života uprostřed dnešní společnosti. Nabízí úvod k modernímu životnímu stylu se zaměřením na meditaci, zdravou stravu, sport a duchovní přístup k rodině i zaměstnání. Přináší také opěrné body v aktuálních tématech jako úsilí o dosažení míruplného světa či harmonie mezi náboženstvími.

Můžete koupit v každém dobrém knihkupectví a online například zde.

 

Kategorie: Štítek:

Recenze:

Books full of magic

….

Komu bych knihu doporučila? Nad touhle otázkou jsem si lámala hlavu. Rozhodně by si ji měl přečíst každý příznivec jógy – a nebo pokud Vás zajímá, něco z tohoto soudku, tak dejte knize rozhodně šanci. Jóga byla jednou z věcí, co jsem vždy chtěla vyzkoušet, a protože si poslední dobou dávám různé osobní výzvy, které plním proto, abych byla sama se sebou spokojená –  seznámila jsem se s air jógou. Je to těžké? Ano. Stojí to za to? Samozřejmě. Nevěřila jsem tomu, že cvičení dokáže člověka zbavit stresu a otevře mu mysl… jenže ono to doopravdy funguje.

Knihu hodnotím kladně, dozvěděla jsem se mnoho nových věcí a celkový design knihy je pastvou pro oči. Dobrodružství života od Sri Chinmoye si ode mne odnáší pěkné 3,5 hvězdičky.

miluju-knihy.blogspot.cz  (archiv)

 

 

Další informace

Název: Dobrodružství života - O Józe, meditaci a umění šťastného žití
Autor: Sri Chinmoy
Typ: Kniha
Edice: Knížky vnitřní radosti
Katalogové číslo: 450513
Počet stran: 144 stran
Rok vydání: 2017
Vydání: první vydání
Ang. originál: The Adventure of Life
Rozměry: 165 x 215 mm
Hmotnost: 383 g
EAN: 978808658183
ISBN: 978-80-86581-83-5